2021-2022 mokslo metai

TVARKARAŠTIS

  Būrelio pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Pimadienis Antradienis Trečiadienis Ketvitadienis Penktadienis Šeštadienis Pastabos
1 Gitara Boris Iskakov     15.00-16.35

16.40-18.15

       
2 Saugus eismas Olga Morozova 16.00-17.35 16.00-17.35

17.40-19.15

  16.00-17.35 16.00-17.35

17.40-19.15

  „Žaros“ gimnazija
3 Radioektronika Andrejus Golodas         15.00-16.35

16.40-18.15

9.00-10.35

10.40-12.15

9.00-10.35

10.40-12.15

(sekmadienis)

4 3D modeliavimas Viktor Vasiljev 15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

  15.00-16.35

16.40-18.15

     
5 Piešimas Stanislovas Šafranovičius   15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

9.00-10..35

10.40-12.15

 
6 Dainų ansamblis Tatjana Kravčenko   15.30-17.05

17.10-18.45

14.50-16.25

16.30-18.05

15.30-17.05

17.10-18.45

    „Žaros“ gimnazija 230 kab.
7 Muzika Audronė Valuntonienė 15.00-16.35 15.00-16.35   15.00-16.35      
8 Dramos studija Povilas Liubinas   16.40-18.15   16.40-18.15      
9 Pasidaryk pats Viktor Vasiljev     15.00-16.35

16.40-18.15

  15.00-16.35

16.40-18.15

   
10 Netradicinių menų

technologijos

Ema Šalc   13.45-15.20

15.25-19.35

 

  13.45-15.20

15.25-17.00

 

     “Atžalyno“ darželis -mokykla
11 Netradicinių menų

technologijos

Ema Šalc   16.40-18-15

18.20-19.55

14.30-16.05

16.10-17.45

17.50-19.25

    8.30-10.35

10.40-12.15

12.20-13.55

14.00-15.35

 
12 Socialinių ir mokymosi įgūdžių Rasa Prašmuntienė   14.30-16.05

16.15-17.50

14.30-16.05

16.15-17.50

      Pergalės g.8, biblioteka
13 Informatika Edvardas Kogarko 13.00-14.35

14.40-16.15

13.00-14.35

14.40-16.15

        J.I. Kraševskio gimnazija
14 Šiuolaikiniai šokiai Irena Kogarko     13.00-14.35

14.40-16.15

13.00-14.35

14.40-16.15

13.00-14.35   J.I. Kraševskio gimnazija
15 Gimnastika Veronika Vabals 18.00 – 18.45

18.50 – 19.35

  18.00 – 18.45

18.50 – 19.35

       
16. Keramika Eva Reichert   15.00-16.35

16.40-18.15

  15.00-16.35

16.40-18.15

  11.00-12.35

12.40-14.15

 
17 Mes, gamta ir gyvūnai Natalija Ševčenko 15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

   
18 Šachmatai Kęstutis Labeckas     16.00- 17.35 16.00- 17.35      
19 Šachmatai Kęstutis Labeckas     12.55-13.40

13.45-14.30

14.35-15.20

12.55-13.40

13.45-14.30

14.35-15.20

    Atžalyno darželis – mokykla
20 Geografija

 ( Skautai)

Leonarda Misevič 14.40-16.15

16.20-17.55

   

 

13.45-15.20

15.25-17.00

    „Žaros“ gimnazija
21 Lietuvių kalba Sigita Malmyga   18.10-19.45   18.10-19.45      
22 Anglų kalba Ilona Suchovej       8.00-8.45

13.45-14.30

14.50-16.20

8.00-8.45

13.45-16.00

  „Žaros“ gimnazija

 

23 Anglų kalba Ilona Suchovej           12.25-14.00

14.05-15.10

 
24 Pramoginiai šokiai Polina Mashurova         15.30-17.05

17.10-18.45

10.00-11.35

11.40-13.15

 
25 Pramoginiai šokiai Greta Kogarko   18.00-19.35   18.00-19.35      
26 Lietuvių kalba Povilas Liubinas   15.20-16.35   15.20-16.35      
27 Teatro studija “Subjektas” Svetlana Baranauskienė 15.45-17.00 15.45- 17.00   15.45-17.00     „Žaros“ gimnazija

Salė

28 Teatro studija “Subjektas Svetlana Baranauskienė       18.00-19.35      

 

To Top