2021-2022 mokslo metai

TVARKARAŠTIS

 

  Būrelio pavadinimas Mokytojo vardas, pavardė Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Pastabos
1 Gitara Boris Iskakov     15.00-16.35

17.40-18.15

       
2 Saugus eismas Olga Morozova 17.00-18.35 16.00-17.35

17.40-19.15

  17.00-18.35 16.00-17.35

17.40-19.15

  Vilniaus „Žaros“ gimnazija

219 k.

3 Radioektronika Andrejus Golodas         15.00-16.35

16.40-18.15

9.00-10.35

10.40-12.15

9.00-10.35

10.40-12.15

(sekmadienis)

4 3D modeliavimas Viktor Vasiljev 15.00-16.35

16.40-18.15

  15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

     
5 Piešimas Stanislovas Šafranovičius 15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

   
6 Dainų ansamblis Tatjana Kravčenko   15.30-17.05

17.10-18.45

14.50-16.25

16.30-18.05

15.30-17.05

17.10-18.45

    Vilniaus „Žaros“ gimnazija

230 k.

7 Muzika Audronė Valuntonienė 15.00-16.35 15.00-16.35     15.00-16.35    
8 Dramos studija Povilas Liubinas   16.40-18.15   16.40-18.15      
9 Netradicinių menų

technologijos

Ema Šalc   16.40- 18.15

18.20- 19.55

15.00- 16.35

16.40- 18.15

18.20- 19.55

18.20- 19.55   9.00-10.35

10.40-12.15

12.20 -13.55

14.00 – 15.35

 
10 Netradicinių menų

technologijos

Ema Šalc   13.50-15.25

 

  13.50-15.25

 

     “Atžalyno“ darželis -mokykla
11 Šiuolaikiniai šokiai Edvardas Kogarko         16.00-17.35    
12 Socialinių ir mokymosi įgūdžių Rasa Prašmuntienė   14.30-16.05

16.15-17.50

14.30-16.05

16.15-17.50

      Pergalės g.8, biblioteka
13 Informacinių technologijų Edvardas Kogarko       14.00-15.35

15.40-17.15

13.00-14.35

14.40-16.15

  J.I. Kraševskio gimnazija
14 Šiuolaikiniai šokiai Irena Kogarko   14.00-15.35

15.40-17.15

14.00-15.35

15.40-17.15

      J.I. Kraševskio gimnazija
15 Dailė Eva Reichert       9.00 -10.15

10.20-11.35

    Lopšelis-darželis “Coliukė”

Karklėnų g. 15

16. Keramika Eva Reichert   15.00-16.35

16.40-18.15

  15.00-16.35

16.40-18.15

     
17 Mes, gamta ir gyvūnai Natalija Ševčenko 15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

15.00-16.35

16.40-18.15

   
18 Šokiai Audika Laurutė-Snežko   12.55-13.30

13.35-14.10

15.10-15.45

15.50-16.25

16.30-17.05

17.10-17.35

  12.55-13.30

13.35-14.10

15.10-15.45

15.50-16.25

16.30-17.05

17.10-17.35

    Žaliakalnio darželis-mokykla
19 Teatras Svetlana Baranauskienė 15.45-17.00 15.45- 17.00 15.45-17.00 15.45-17.00     Vilniaus „Žaros“ gimnazija

Salė

20 Geografija

 ( Skautai)

Leonarda Misevič 14.40-16.15

16.20-17.55

   

 

13.45-15.20

15.25-17.00

 

    Vilniaus „Žaros“ gimnazija

 

21 Lietuvių kalba Sigita Malmyga   18.30-20.05 18.30-20.05        
22 Anglų kalba Ilona Suchovej 15.30-16.15

16.20-17.05

  8.55-9.40   14.40-15.25

15.30-16.15

14.00-14.45

14.50-15.35

15.40-16.25

Vilniaus „Žaros“ gimnazija

 

23 Anglų kalba Ilona Suchovej           12.00-13.35  
24 Šachmatai Kęstutis Labeckas       15.00- 16.35      
25 Šachmatai Kęstutis Labeckas     12.00 – 13.35

13.40 – 15.15

15.20 – 16.55

      Atžalyno darželis – mokykla
26 Lietuvių kalba Povilas Liubinas   15.00-16.35   15.00-16.35      
27 Gimnastika Veronika Vabals 18.00 – 18.45

19.00 – 19.45

  18.00 – 18.45

19.00 – 19.45

       
28 Pasidaryk pats Viktor Vasiljev   15.00-16.35

16.40-18.15

    15.00-16.35

16.40-18.15

   

 

To Top